16 maja 2013

3. "Trafiło na piosenkę z Titanica." |Kathy


Z całych tych informacji aż chciałam rzucić laptopem, jednak odłożyłam go spokojnie na ziemie. Położyłam się na łóżku i włączyłam MP3. Pierwsze dźwięki Primo Victoria rozeszły się po pokoju. Leżałam i machałam nogami. Piosenkę przerwał mi dzwonek.
-Cześć Kathy.-Zawołała Daniele.
-Hej Dan. O co chodzi?-Zapytałam nie ukrywając znużenia.
-Hmm... mogę wpaść? Poszykujemy ciuchy na imprezę. Proszę cię! Nudzi mi się strasznie, no chyba, że wolisz pójść na zakupy czy na spacer albo do kina?
-Hmm... to możesz wpaść! I tak nie mam pomysłu, co ubrać. Kiedy będziesz?
-Teraz!-Dziewczyna zaśmiała się i weszła przez drzwi tarasowe do mojego pokoju.
-Dobra kończę, bo przyszłaś.-Rozłączyłam się i wybuchłyśmy śmiechem. Wyłączyłam muzykę i usiadłam po turecku na łóżku. Przyjaciółka dosiadła się obok mnie.-Hmm.. Chyba lepiej podejść do szafy, a nie siedzieć. Stąd chyba niczego nie wybierzemy.-Zaśmiałam się.
-No chodź.-Ruszyłyśmy powolnie do szafy. Długo kompletowałyśmy stroje, przebierałyśmy się i wygłupiałyśmy cały czas.-Pójdziemy po picie?-Pokiwałam twierdząco głową i poszłyśmy do kuchni.
-Dan!-Zawołała Claudia.-Ja też się chcę z wami bawić w przebieranki!-Dziewczynka przytuliła się do nóg dziewczyny, a ja zaśmiałam się. Wróciłyśmy do pokoju. Siostra patrzyła i przeglądała nasze stroje robiąc nam co chwilę zdjęcia.
Po długim czasie zabawy, pozowania, szukania ciuchów wreszcie się zdecydowałyśmy.
Dan wybrała:
Ja wybrałam:
Kiedy wybrałyśmy przyjaciółka poszła do siebie. Pobawiłam się chwilę z siostrą i włączyłam ponownie MP3. Trafiło na piosenkę z Titanica. Od razu łzy napłynęły mi do oczu. To była nasza piosenka... Postanowiłam się przejść i wszystko przemyśleć. Zabrałam zapalniczkę i list. Wędrowałam po parku i doszłam do ulubionej skarpy. Usiadłam tam i ponownie przeczytałam podarunek. Postanowiłam spalić tą kartkę. Chwyciłam zapalniczkę i przyłożyłam do papieru. Od razu zaczęło mi pachnieć dymem. Zrzuciłam to w dół urwiska. Poszłam z powrotem do domu. Położyłam się na łóżku i momentalnie zasnęłam.
_________________________________________________________________
Już dodałam dodawanie komentarzy z anonima, więc miło będzie na nie patrzeć i Yaww... pół tysiąca wyświetleń xx Nawet ponad xoxo

2 komentarze:

  1. Świetne! Dalej! Jak najszybciej ;D

    OdpowiedzUsuń
  2. Dalej ... :D

    OdpowiedzUsuń