Bohaterowie.Sophie Smith (ur. 14 lutego)
Ma 18 lat i mieszka w Londynie. Nadal mieszka z rodzicami.Jej najlepszą przyjaciółką jest Daniele Peazer. Nie ma chłopaka. Jest lubianą dziewczyną, lecz nie przez wszystkich. Jest pyskata, zarozumiała, niemiła i wredna. Nie zna chłopaków z One Direction.

 


Kathy Smith (ur. 14 lutego)
Ma 18 lat, wychowała się w domu dziecka w Paryżu. Obecnie mieszka w Londynie z matką zastępczą - Agnes i przyrodnią siostrą - Claudią. Harry Styles zaczął na nią mówić Smithi. Przyjaźni się z całym One Direction,  Daniele Peazer, Patrickiem Tannerem i jej siostrą bliźniaczką Sophie. Nie ma zamiaru poznawać biologicznych rodziców, chociaż czasami o tym marzyła, nie potrafi im wybaczyć, tym bardziej, że ją oddali, a zostawili sobie jej siostrę bliźniaczkę. Nie rozumie czemu to zrobili. Chociaż wiele przeszła, patrzy z optymizmem na świat, stara się być miła do obcych. Boi się ciemności. Kocha burze i wesołe miasteczka. Uwielbia piosenki Patricka Tannera. Jej hobby jest śpiewanie. Ma kota, a raczej kotkę. Chodzi z Niallem Horanem.

                     

One Direction.

Harry Styles - Ma 19 lat. Pochodzi z Wielkiej Brytanii. Nie ma dziewczyny. Jest postrzegany jako flirciarz. Gdy ma jakiś problem idzie z nim do Louisa. Kobiety lecą na jego, jak sam twierdzi, seksowne loczki i tyłeczek.

Zayn Malik - Ma 20 lat. Pochodzi z Wielkiej Brytanii. Jest postrzegany jako człowiek - wena. Nie ma dziewczyny.

Niall Horan - Ma 20 lat. Pochodzi z Irlandii. Uwielbia jeść. Gra na gitarze. Farbuje włosy. Jest w związku z Kathy Smith. 

Louis Tomlinson - Ma 22 lata. Pochodzi z Wielkiej Brytanii. Uwielbia marchewki. Przyjaciele mówią na niego Marchewa. 

Liam Payne - Ma 20 lat. Pochodzi z Wielkiej Brytanii. Przyjaciele mówią na niego Daddy. Jest postrzegany jako ten mądry. Ma dziewczynę - Daniele Peazer. 

Bohaterowie drugoplanowi.


Danielle Peazer

Ma 24 lata. Jest dziewczyną Liama. Pracuje jako tancerka, tańczyła między innymi dla JLS, Jessie J, Kylie, Taio Cruz, Pixie, Olly Murs i na IO2012. Jest naprawdę miłą, fajną, szczerą i zabawną osobą.


3 komentarze:

  1. Odpowiedzi
    1. Acacia Brinley Clark ;)

      Usuń
  2. Ja też mam urodziny 14 lutego heur :)

    OdpowiedzUsuń